Podziękowanie

Jak zwykle na koniec miesiąca podaję aktualną statystykę. Za maj 2021 wygląda ona następująco: Za ostatni rok (od 1 czerwca 2020 r.) liczba wyświetleń oraz komentarzy wynosi: 


Jak widać, bywają spore wahania, w zależności od tematu i częstotliwości ukazywania się nowych wpisów. Jednak jest też stałe zainteresowanie, gdyż nawet w dni bez nowych wpisów liczba wyświetleń dochodzi do kilkuset i nawet ponad tysiąc. 

Po opublikowaniu prośby o wsparcie bloga nadeszły datki, za które serdecznie dziękuję, niezależnie od wysokości, gdyż tylko Pan Bóg zna serce darczyńców - Bóg zapłać! 

Serdecznie dziękuję także za wsparcie duchowe i modlitewne, które jest najważniejsze. Ze swojej strony wspominam wszystkich darczyńców w memento każdej Mszy św.

Datki o różnej wysokości - a każde wsparcie się liczy - ofiarowało w sumie dwadzieścia kilka osób. Kilka osób wspiera blog regularnie, co jest szczególnie cenne, niezależnie od wysokości ofiar. 

Gdyby ktoś chciał okazać choćby przez drobną ofiarę, że blog jest przydatny i potrzebny: 

Konto numer IBAN:

94 1020 4274 0000 1102 0067 1784

6 komentarzy:

 1. To My dziękujemy za blog. Jakże inny i kojący punkt widzenia w odróżnieniu od niektórych "postępowców" w dzisiejszym KK. Jedno ale.. poprzednia szata graficzna była mniej uciążliwa.Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za uwagi. Nadal jestem amatorem odnośnie grafiki i w pewnym sensie experymentuję. Tym ważniejsza jest krytyka.

   Usuń
 2. Szanowny Księże! Przede wszystkim serdecznie dziękuje za prowadzenie tego bloga, i zapewniam o modlitwie w intencji księdza. Jednocześnie chciałbym zwrócić uwagę na problem „kliknięć” i oczekiwanego z nich zwrotu finansowego (na który Ksiądz swoją pracą - w mojej ocenie - jak najbardziej zasłużył).
  1) sam czasami łączę się z różnych sieci wi-fi, różnych adresów IP tego samego dostawcy internetu; czytając interesujący wpis - których jest mnóstwo :) przypuszczam że jednego dnia sam potrafię wygenerować ok. 20 unikatowych wejść na stronę
  2) był taki blog „W obronie Tradycji i Wiary” - z bardzo wartościową zawartością(swoją drogą: czy nie miał z nim Ksiądz czegoś wspólnego?). Kiedy zaczęli przeliczać wejścia na ewentualne wsparcie które mogliby - a pewnie i powinni! - otrzymać, rozpoczął się powolny acz niepowstrzymany upadek tegoż bloga. Żal, pretensje(w mojej ocenie niesłuszne, ale to inny temat) do czytelników zdominował kolejne wpisy, blog zamknął się za paywallem aż w końcu zniknął. Tego Księdzu nie życzę! 1 Tym 5,18 a wykonuje Ksiądz naprawdę kawał dobrej roboty.
  Z Bogiem!

  OdpowiedzUsuń
 3. Papież ma się mieć na baczności przed cudotwórcami; gdyż nadszedł czas, w którym będą następować najbardziej zadziwiające wydarzenia na ziemi i w powietrzu.
  W roku 1864 zostanie wypuszczony z piekła lucyfer wraz z dużą liczbą demonów. Demony będą podkopywać wiarę kawałek po kawałku, i to nawet u osób poświęconych Bogu, które oślepią w ten sposób, że osoby te przyjmą ducha tych złych aniołów, jeżeli nie otrzymają szczególnej łaski; wiele domów zakonnych straci zupełnie wiarę i pociągnie wiele dusz na zatracenie.
  Z objawienia Matki Bożej Płaczącej w La Salette
  Dlatego "Cała ziemia w podziwie spogląda na bestię" (Apok. 13, 3)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://www.legitymizm.org/stolica-apostolska-sekret-la-salette
   Ostrożnie z tymi orędziami. Przesłanie Matki Bożej z La Salette jest dostępne na stronie MS Saletynów. Co ciekawe nawet misjonarze dystansują się od treści "sekretu".

   Usuń
 4. Bóg zapłać za ten blog.
  Może techniczne proste ale merytorycznie to chyba ciężko coś podobnego znaleźć :)

  OdpowiedzUsuń

Czy wolno w stanie grzechu ciężkiego przystępować do Komunii św.?

  Odpowiedź jest podana powyżej w kanonie z Kodexu Prawa Kanonicznego z 1983 r. Jednak nie jest ona do końca jasna.  Wersja oryginalna brzm...