Prośba o wsparcie blogaOd kilku lat odpowiadam na nadsyłane różną drogą pytania. Są to nierzadko kwestie, które wymagają dogłębnego przestudiowania tematu, gdyż wychodzą poza zasadniczą wiedzę zarówno teologiczną jak też ogólną. Wiąże się to nie tylko z nakładem czasu, lecz także środków na zakup literatury fachowej, niekiedy dość drogiej i trudnej do zdobycia. Także sprzęt komputerowy szybko się starzeje i niestety też psuje (właśnie popsuły się klawisze w - niespełna dwuletnim - komputerze), co powoduje problemy techniczne oraz konieczność pomocy fachowej. W zależności od dysponowania środkami, zamierzam rozwinąć blog technicznie, co także wiąże się z kosztami (wykupienie domeny, pomoc techniczna).

Dlatego, jeśli ktoś chciałby wesprzeć blog, proszę o dobrowolne datki z tytułem "darowizna" na konto
numer IBAN:
PL 94 1020 4274 0000 1102 0067 1784

Bóg zapłać!

4 komentarze:

 1. Pewnie nigdy ksiądz nie osiągnie takiego rozmachu jak Szustak, Zieliński czy chociażby Pan Kapusta ale dobrze byłoby jakby głos księdza był słyszalny. Jako przeciwwaga dla owych szanownych katolickich "celebrytów".

  Życzę powodzenia w rozwijaniu bloga i postaram się coś tam dorzucić.
  Szczęść Boże!

  OdpowiedzUsuń
 2. Pytania:
  1) Czy istnieje jakaś inna, oprócz facebookowej możliwość zadania Księdzu pytania?
  2) Czy można takowe zadać w tytule przelewu? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście można przesłać wiadomość do bloga, także do strony na fb. Jeśli się zmieści, także w tytule przelewu.

   Usuń
 3. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus.
  Dziękuję, że się Księdzu chce, i w dobie zamętu wyjaśnia pewne kwestie - chyba największym problemem dzisiejszego Kościoła jest notorycznie pojawiająca się nieostrość i niedookreśloność nauki, o powoływaniu się na źródła nie mówiąc.
  Bóg zapłać za włożony trud, skromnymi bo skromnymi środkami, ale postaram się regularnie wspomagać.
  Z Panem Bogiem.

  OdpowiedzUsuń

Co to jest przebaczenie?

Należy się modlić o zbawienie duszy dla grzeszników. To nie wyklucza kar doczesnych, lecz ją nawet zakłada, ponieważ one oczyszczają ...